Rriten temperaturat javen e ardhshme

Rriten temperaturat javen e ardhshme

Temperaturat e freskëta do të na shoqërojnë për pak ditë edhe në javën që do të nisë nesër. Ndërkaq nga e premtja pritet zyrtarisht stina e verës. Temperaturat do të rriten. Fundjaven e ardhshme  mund të planifikoni dhe të shkoni në plazh pasi temperaturat do të arrijnë nga 30 deri në 32 gradë celsius.